Venemaa nukker seeria sai enne kodust MM-i jätku

Aleksandr Samedov koos Venemaa koondise peatreeneri Stanislav Tšertšessoviga.
Aleksandr Samedov koos Venemaa koondise peatreeneri Stanislav Tšertšessoviga. Foto: Alexander Vilf / Sputnik

Venemaa jalgpallikoondise nukker võitudeta seeria enne kodust MM-finaalturniiri sai eile jätku Moskvas, kus meeskond tegi 1:1 viigi Türgiga.

Aleksandr Samedov viis venelased küll 35. minutil juhtima, ent sugugi mitte oma parimas koosseisus väljakul olnud türklastel õnnestus 59. minutil Yunus Malli väravast viigistada. Viimasel pooltunnil oli nii Samedovil kui Fjodor Smolovil hea šanss võit koju tuua, ent mõlemad eksisid.

Venemaa on võitnud viimasest 26 mängust vaid viis, seejuures seitse kohtumist järjest on nüüdseks oldud võiduta. Venemaa avab MM-i järgmisel neljapäeval mängus Saudi Araabiaga, lisaks kuuluvad A-alagruppi ka Egiptus ja Uruguai.