Venemaa peatreener: olin rahulik enne mängu ja olen ka nüüd

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Venemaa jalgpallikoondise peatreener Stanislav Tšertšessov.

FOTO: Valery Sharifulin / Valery Sharifulin/TASS

Venemaa jalgpallikoondise peatreener Stanislav Tšertšessov jäi pärast MM-finaalturniiri avamängus saadud 5:0 triumfi Saudi Araabia üle rahulikuks.

«Mõnikord on fännidel palju põhjust rõõmustamiseks, mõnikord vähem. Ma olin rahulik päev enne mängu ja olen rahulik nüüd, sest ma tunnen oma mängijad. Rõõm on nendega koostööd teha,» rääkis Tšertšessov. «Iga treener sõltub mängijatest – seetõttu olengi rahulik. Miks ma peaksin olema surve all?» lisas juhendaja ning sõnas, et mängijad said avamängus suurepäraselt hakkama.

Venemaa kohtub järgmises alagrupimängus Egiptusega, mis ilmselt otsustab, kes saab alagrupist edasi. «Egiptusega tuleb teistsugune mäng. Peame ennast mentaalselt valmis seadma,» rääkis Tšertšessov. «Astusime esimese sammu, aga järgmised tugevad vastased tulevad.»

Saudi Araabia koondise peatreener Juan Antonio Pizzi: «See oli raske mäng ja me kannatasime palju. Ootamatu kaotus. Venemaa mängis väga hästi, aga meie ei olnud heas vormis. Ma ei usu, et nad meid millegagi üllatasid – ma arvan, et meie kehv esitus selgitab seda tulemust.»

Tagasi üles