Zopp jõudis Inglismaal edukalt teise ringi

Jürgen Zopp
Jürgen Zopp Foto: ERIC FEFERBERG / AFP

Jürgen Zopp (ATP 107.) alustas täna Inglismaal Ilkeys peetaval ATP Challenger turniiril oma võistlust edukalt, alistades esimeses ringis sakslase mats Moaringu (ATP 154.) 2:0 (7:6, 6:4).

Esimene sett möödus vägagi võrdselt, ning lõpuks kiires lõppmängus oli sakslasel kasutada lausa 4 setpalli, kuid Zopp suuis tulla raskest seisust välja ning geimi oma kasuks kallutada, võites kiire lõppmängu 8:6.

Teises setis suutis Zopp näidata paremat mängu, suutes murda kaks korda sakslase geimiservi. Tund ja kaks minutit kestnud seti lõpplahendusena võitis Zopp lõpuks 6:4 ning pääses edasi teise ringi. Ilkeys peetud turniiri auhinnafond on 127 000 eurot, ning antud turniir on hea ettevalmistus muruväljakul peetavaks Wibledoni turniiriks.