Inglismaa koondist tabas valus tagasilöök

Merili Luuk
Dele Alli
Dele Alli Foto: Dovgan/UK Sports Pics/SIPA / Dovgan/UK Sports Pics/SIPA

Inglismaa jalgpallikoondis sai küll Tuneesia üle MMi avamängus magusa 2:1 võidu, kuid võis kaotada ajutiselt ühe mängija. Poolkaitsja Dele Alli venitas reielihast ning ta viidi uuringutele.

22-aastane Alli vigastas oma jalga esimesel poolajal, kuid tegi kohtumises kaasa siiski 80 minutit. Eile viidi Alli uuringutele.

«Ta tundis enne poolaega, et midagi segab, aga ta tahtis jätkata,» sõnas Inglismaa koondise peatreener Gareth Southgate pressikonverentsil. «Ta on arstide järelevalve all.»

«Loodetavasti on kõik korras,» sõnas Alli.

Inglismaa kohtub pühapäeval Nižni Novgorodis Panamaga, kes kaotas esmaspäeval Belgiale 0:3.