N, 11.08.2022

Sakslaste ülbitsemine ajas Rootsi treeneri marru: mingi lugupidamine võiks säilida!

Kristjan Jaak Kangur
Sakslaste ülbitsemine ajas Rootsi treeneri marru: mingi lugupidamine võiks säilida!
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 6

Saksamaa ja Rootsi kohtumises jalgpalli MMil lõid emotsioonid lõkkele mitte ainult Toni Kroosi viienda lisaminuti võiduvärava järel, vaid ka pärast lõpuvilet. Rootsi pool vihastas nimelt sakslaste peale, kes tulid võiduväravat nende nina alla tähistama.

Expresseni teatel hakkasid kaks Saksamaa pingil olijat mõnitama Rootsi peatreenerit Janne Anderssoni. Seejärel tuli rootslastel juba kinni hoida nii Anderssoni kui ka keskkaitsjat Pontus Janssonit, kes läksid sakslastelt õigust nõudma. Andersson sattus tulisesse sõnavahetusse Saksamaa koondise mänedžeri Oliver Bierhoffiga.

«Küsisin: kurat, kuhu teie lugupidamine jääb? Nii ei käituta,» selgitas Andersson hiljem Expressenile. Vihane oli ka Rootsi koondise ründaja Emil Forsberg. «Tülgastav käitumine. Hea küll, lõite värava, aga seda ei joosta vastase nina alla tähistama. See näitab lugupidamatust,» sõnas Forsberg.

Pressikonverentsil uuriti Anderssonilt juhtunu kohta lisa, kuid rohkem ei soovinud peatreener toimunut kommenteerida. «Nii lihtsalt ei tehta. Reageerisime vastavalt. Aga aitab nüüd küll. Mida ma siin praegu ikka analüüsin, emotsioonid on veel laes. Kindlasti on tegu mu treenerikarjääri kõige valusama kaotusega,» sõnas Andersson.

Märksõnad
Tagasi üles