Fotod: Horvaatia võitis Taanit penaltiseerias ja kohtub veerandfinaalis Venemaaga (12)

Jalgpalli maailmameistrivõistluste neljas veerandfinalist on Horvaatia, kes alistas Taani pärast 1:1 seisul lõppenud normaal- ja lisaaega penaltiseerias 3:2.

Mängu mõlemad väravad sündisid esimese nelja minuti jooksul. Taani keskkaitsja Mathias Jorgensen viis eeldatava autsaideri 57. sekundil juhtima, ent Mario Mandžukic viigistas vaid kolm minutit hiljem.

Rohkem väravaid normaal- ega lisaajal ei nähtudki, kuigi lisaajal, 116. minutil, oli horvaatidel võimalik penaltist mäng ära otsustada, ent Luka Modrici löögi tõrjus (tegelikult suisa püüdis!) taanlaste väravavaht Kasper Schmeichel.

Sellest, kuidas penaltiseeria kulges, loe allolevast otseblogist.

MMil on varasemalt koha veerandfinaalis taganud Prantsusmaa, Uruguai ja Venemaa. Veerandfinaalis kohtuvad horvaadid just venelastega.