Prantsusmaal Kontaveidi alistanud maailma neljas reket langes Wimbledonis konkurentsist avaringis

Sloane Stephens
Sloane Stephens Foto: Christophe Ena / AP

Wimbledoni suure slämmi turniiri esimene üllatus sündis juba esimesel mängupäeval, kui maailma neljas reket Sloane Stephens kaotas esimeses ringis noorele horvaaditarile Donna Vekicile.

Ameeriklanna Stephens, kes alistas Prantsusmaa lahtistel veerandfinaalis Anett Kontaveidi 6:2, 6:0, kaotas nüüd Inglismaal vaid tunni ja 12 minutiga 22- aastasele Vekicile (WTA 55.) 1:6, 3:6. Varem polnud Vekic suutnud võita ühtegi esikümne mängijat.

Stephens, kes jõudis Prantsusmaa lahtistel finaali, ei suutnud täna Wimbledonis absoluutselt oma mängu mängida ning teises setis suutis ta oma viiest servigeimist võita vaid ühe. Vekicit ootab teises ringis kohtumine rootslanna Rebecca Petersoni (WTA 78.) või slovakitari Viktoria Kuzmovaga (WTA 69.).