Kuku jalgpallipäevik: veerandfinaali superpaaris usuvad Belgia ja Brasiilia omaenda edusse

Brasiilia jalgpallikoondise fännid.
Brasiilia jalgpallikoondise fännid. Foto: Anatoliy Medved/SIPA / Anatoliy Medved/SIPA

Kuku Jalgpallipäevikus uuriti meeleolusid eilse mängupäeva võitjate Belgia ja Brasiilia leerides.

Belgia ajakirjanik Frédéric Vanheule tunnistas, et 0:2 kaotusseisus Jaapani vastu tekkis hirm, et kaheksandikfinaal võibki jääda Belgiale viimaseks. Vanheule arvas, et belglased lihtsalt alahindasid jaapanlasi. Veerandfinaalis Brasiiliaga usub ta oma kaasmaalaste võimalustesse. «Olen kindel, et tuleb üsna avatud mäng ning see sobib meile.»

Lootusrikas oli ka Brasiilia ajakirjanik Dassler Marques. «Kui Brasiilia mängib Belgia vastu samal tasemel kui seni, pannakse paremus maksvusele. Tugev on meie kaitse - nelja mänguga on lastud ju vaid üks värav.»

Kuku Jalgpallipäevik on eetris tööpäeviti kell 18.05 ning nädalavahetusel 17.05. Saatejuht jalgpalliajakirjanik Andres Must.