Lindpere ja Thordarsoni klubid mängisid viiki

Joel Lindpere (esiplaanil).
Joel Lindpere (esiplaanil). Foto: SCANPIX

Joel Lindpere koduklubi New York Red Bulls viigistas Põhja-Ameerika jalgpalliliigas endise Eesti koondise peatreener Teitur Thordarsoni juhendatava meeskonna Vancouver Whitecapsiga.

Sel hooajal esimest korda MLSis mängiva Whitecapsi viis 23. minutil penaltist juhtima Eric Hassli. Kümme minutit hiljem Red Bullsi ründaja Luke Rodgers viigistas ja tulemus 1:1 püsis tablool lõpuvileni, ehkki Lindperel oli viis minutit pärast Rodgersi tabamust võimalus kauglöögist njuujorklased juhtima viia, aga pall läks pisut üle lati, vahendab ERR Sport.

Tähtmängijate Thierry Henry ja Rafael Marquezita mänginud Red Bulls on nüüd 12 mängust kogunud 18 punkti ja asub idakonverentsis teisel kohal. Philadelphia Unionil on paar silma enam ja üks mäng ka varuks.