Horvaatia koondise ründaja maksis kinni oma kodulinnas peetud pidustused

Mario Mandzukic

FOTO: Mikhail Tereshchenko / Mikhail Tereshchenko/TASS

Horvaatia koondis võitis laupäeval MMi veerandfinaalis Venemaad ja pääses nii edasi poolfinaali. Horvaatia mängis viimati MMi poolfinaalis 20 aastat tagasi. Selle puhul otsustas Horvaatia koondise ründaja teha oma kodulinna rahvale kingituse.

Horvaatia ründaja Mario Mandžukic otsustas, et tema maksab kinni fännide poolt kodulinnas Slavonski Brod'is peetud pidustused. Paljud Horvaatia toetajad kogunes linna, et üheskoos vaadata horvaatide jaoks ülitähtsat kohtumist, mis lõpuks penaltitega võideti. Suur osa toetajatest ei pidanud paljuks jääda ka linna edukat võitu tähistama.

Mandžukic maksis kinni 4000 eurose arve, mis tekitati linnas olevas ametlikus fännitsoonis. Horvaatia ründaja andis ürituse korraldajatele käsu jagada ära kogu tema poolt kinni makstud õlu. Hetkel pole veel teada, kas Mandžukic sama tempu ka uuesti teeb, aga tõenäosus selleks on suhteliselt suur.

See ei ole esimene kord, kui Mandžukic oma kodumaal selliseid kingitusi teeb. Näiteks on ta varem annetanud üle 20 000 euro kohalikele tuletõrjujatele.

Tagasi üles