Marek Pihlaku koduklubi sai eurosarjas kindla kaotuse

Marek Pihlak
Marek Pihlak Foto: volley.ee
Marek Pihlaku koduklubi Lenniki Euphony kaotas CEV Cupi esimese ringi avakohtumises võõrsil eelmisel hooajal samas sarjas pronksi pälvinud Montenegro meeskonnale Budva Budvanskale 0:3 (16:25, 16:25, 18:25).

Pihlak sekkus vahetusest avageimi lõpus ning mängis tund ja kümme minutit väldanud kohtumise lõpuni, kirjutab volley.ee.

Suurüllatusele oli lähedal Küprose klubi Famagusta Anorthosis, kes juhtis kodus prantslaste Poitiers'i Stade Poitevini vastu geimidega 2:1, kuid pidi viiendas geimis külaliste paremust tunnistama.

Soome klubi Pielavesi Sampo sai Sloveenias jagu Kanali Salonitist 3:2 ja Santasport kodus Kaposvari Kometast (Ungari) 3:0.