ManU teenis esimese võidu

Michael Owen
Michael Owen Foto: SCANPIX

Manchester Unitedi jalgpallimeeskond teenis oma uue hooaja ettevalmistusmängus 4:1 võidu USA meeskonna New Englandi üle.

Mängu avapoolaeg lõppes viigiseisul, kohtumine võttis tuurid üles teisel poolajal. Esmalt viis 51. minutil ManU 1:0 juhtima Michael Owen. Kolm minutit hiljem skooris nooruke Federico Macheda. New Englandi meeskond suutis kaotusseisu ühe värava võrra vähendada, kuid Macheda viis oma teise väravaga ManU kindlasse 3:1 seisu tagasi. Viimase värava lõi ameeriklaste väravavõrku lõunakorealane Park Ji-Sung.

ManU 4:1 võidumängu kokkuvõtet saab vaadata siit.