Kalev/Cramo alistas põnevusmängus Riia ASK

Toimetaja: NN
Kristjan Kangur teisipäevases kohtumises Rocki vastu.
Kristjan Kangur teisipäevases kohtumises Rocki vastu. Foto: Toomas Huik

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond alistas Balti liiga kohtumises 66:62 teisel kohal asunud Riia ASK. Poolaja kaotas Kalev 33:39. See oli Kalevile nelja kaotuse kõrvale kolmandaks võiduks.

Teises tänases Balti liiga kohtumises alistas Kaunase Žalgiris 95:75 Nevežise.

Tänu Kalevi võidule tõusis TÜ/Rocki Balti liigas teiseks, sest on samuti kogunud neli võitu ja kolm kaotust, omavaheliste mängude tõttu mindi ASKist mööda.

Kalevi resultatiivseim oli täna Gregor Arbet 16 punktiga, John Linehan lisas 13 ning Kristjan Kangur 12 silma.

IV veerandaeg

66:62 vabavisked Kriisale, mängu saatus otsustatud

64:62 Sundov, 11 sekundit mängida

64:60 Kangur tabab vabavisked, 18 sekundit jäänud

62:60 Arbet korvi alt, 43 sekundit mängida

60:60 Helmanis viigistab vabavisetega

Minut mängida ja Kangur tõmbab võitluse käigus Helmanise pikali, ebasportlik viga.

Fürioterapeut sätib jääkoti Linehani parema jala hüppeliigese alla

Mängida on jäänud 1,45.

60:58 Linehan näib tõsiselt vigastatud olevat ja lebab rünnaku ajal keskjoonel pikali, mispeale ASK kohe punktilisa saab. Kohtuniku vile järgneb alles ASKi korvile

60:56 Pace

57:56 Kanguril oli hea võimalus kiirrünnakuks, ei õnnestunud. Riiale tuli kiirelt lisa.

31:35 Arbeti vabavisked

29:35 lisa külalistele, kaugelt tabab vanameister Helmanis. Mäng muutub järjest agressiivsemaks, poolaega jäänud mängida 2.40.

6:10 Kangur

4:10 Kalevil rünnak endiselt ei suju, korvi alla külalised tallinlasi ei lase. Sundov toob aga järjekordsed punktid.

4:8 vabaviske tabab Kalve, veidi hiljem ka Arbet.

3:7 Kalevil pikk rünnak ei õnnestu, kohe lisab Sundov kaugelt. Vahepeal said lätlased ka vabaviske, viga Linehanile.

3:3 Sundov

3:0 Arbet avab skoori

Kalev algviisik: Kangur, Arbet, Lyde, Linehan, Fox

Postimees.ee toob mängu käigu operatiivselt lugejateni!

Kalev/Cramo on Balti liigas seni võitnud kaks kohtumist ning kaotanud neli. ASK on võitnud neli ning kaotanud kaks korda.