Hohlov-Simsoni peatreenerikarjäär algas suure võiduga

Levadia peatreener Sergei Hohlov-Simson (vasakul) ja abitreener Marek Lemsalu
Levadia peatreener Sergei Hohlov-Simson (vasakul) ja abitreener Marek Lemsalu Foto: Peeter Langovits

Tallinna Levadia jalgpallimeeskond võitis tänases karikakohtumises Kohtla-Järve Lootuse meeskonda koguni 8:0. Ühtlasi oli tegu Levadia uute treenerite Sergei Holov-Simsoni ja Marek Lemsalu debüütmänguga.

Esimene poolaeg, mis lõppes 2:0 Levadia eduseisus ei vihjanud veel kuidagi suurele hävingule, mis teisel poolajal teoks sai. Kuus vastuseta väravat teisel poolajal tähendas Levadia meeskonna 8:0 võitu ning ühtlasi kahe treeneri edukat algust klubi juures.

Levadia edukaim väravakütt selles mängus oli Vitali Leitan, kes sahistas väravavõrku koguni neljal korra.