Ahjupera värav aitas koduklubi võidule

Jarmo Ahjupera (nr. 18) Giorgio Chielliniga palli pärast võitlemas.
Jarmo Ahjupera (nr. 18) Giorgio Chielliniga palli pärast võitlemas. Foto: SCANPIX

Eesti koondise ründaja Jarmo Ahjupera sai üle pikaaja taas väljakule ning tema koduklubi Györi ETO ei pidanud selles pettuma. Eestlane lõi 3:2 võidumängus just viimase värava.

Kahel korral kaotusseisu jäänud ETO suutis mõlemal korral taas viigini jõuda. Ahjupera, kes teise poolaja keskel väljakule vahetati, tegi juba kolm minutit hiljem skoori.

ETOle oli see viiest mängust viies võit, selle tulemusega hoitakse Ungari liigas liidrikohta.