Lyon pääses Meistrite liiga alagrupiturniirile

Oliver Lomp
, Postimees
Lyoni mängijad viigivärava üle juubeldamas
Lyoni mängijad viigivärava üle juubeldamas Foto: SCANPIX

Prantsusmaa jalgpalliklubi Lyon lunastas pääsme Meistrite liiga alagrupiturniirile, kui alistas play-off'is kahe mängu kokkuvõttes Kaasani Rubini 4:2.

Nädal tagasi peetud mängus alistas Lyon kodus Rubini 3:1 ning täna tehti 1:1 viik.

Kaheväravalist võitu vajanud Rubin oli terve kohtumise aktiivsemaks pooleks ning 77. minutil viiski Bibras Natcho Kaasani klubi juhtima. Kuigi venelased üritasid kõvasti, viigistas suvel Lyoniga liitunud Bakary Kone seisu 87. minutil.

Londoni Arsenal võitis võõrsil Udineset 2:1 ja pääses üldskooriga 3:1 edasi. BATE Borissov alistas võõrsil 2:0 Graz Sturmi ning edenes alagrupiturniirile skooriga 3:1. Benfica oli 3:1 üle Twentest (kokku 5:3) ja Viktoria Plzen kodus FC Kopengagenist 2:1 (kokku 5:2).