Tottenhami purustanud Manchester City andis tormihoiatuse

Oliver Lomp
, Postimees
Neli väravat löönud Edin Džeko (keskel) oli Tottenhami kaitsjate jaoks täna liiga kõva pähkel Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalliliiga 3. vooru kohtumises purustas suvel kõvasid täiendusi hankinud Manchester City võõrsil Tottenhami koguni 5:1.

Mängu täielikult domineerinud City tegi jõuvahekorrad selgeks juba esimesel poolajal, mis võideti Edin Džeko väravatest 2:0. Teisel poolajal viisid Džeko ja Sergio Agüero tabamused City juba 4:0 juhtima ning kuigi Kaboul lõi ühe tabamuse tagasi, jäi lõppsõna siiski Džekole, kes lõppskooriks tabloole 5:1 tõi.

Suurepärase mängu tegi ka City värskeim ost Samir Nasri, kes sai kirja kaks väravasöötu.

Täna õhtul kohtuvad vooru keskses kohtumises Manchester United ja Londoni Arsenal.