U-17 koondis sai Luksemburgilt hävitava kaotuse

Eesti U-17 jalgpallikoondis
Eesti U-17 jalgpallikoondis Foto: jalgpall.ee

Eesti U-17 jalgpallikoondis kaotas sõprusmängus Luksemburgi eakaaslastele 1:5 ning läheb praeguse seisuga EM-valikmängudele vastu ainsagi võiduta.

U-17 jahtis väikeriigi koondist võõrustades aasta esimest rahvusvahelist võitu, kuid sai Tallinna Noorte Treeningkeskuse staadionil hoopis suure kaotuse osaliseks, vahendab Soccernet.ee.

Eestlaste auvärava lõi teisel poolajal FC Levadia pallur Lauri Välja, tehes 55. minutil seisuks 1:3. Luksemburg vastas sellele aga kohe vastuväravaga ning lõpuks jäi Eesti väljakule kümnekesi ja lasi lüüa ka viienda.

U-17 koondisel olid varem sel aastal kirjas 0:2 ja 1:4 kaotused Šveitsilt, kaks 1:3 kaotust Belgialt, 1:1 viik Lätiga, 0:0 viik Leeduga ning 0:5 kaotus Soomelt.

Oktoobri keskel Tallinnas peetaval EM-valikturniiril on Eesti noorte vastasteks Saksamaa, Slovakkia ja Albaania.