Teleš hoidis Ojamaa kuival

Henrik Ojamaa
Henrik Ojamaa Foto: Mihkel Maripuu

Vitali Teleši koduklubi Pietarsaari Jaro alistas täna Soome kõrgliigas 2:0 Henrik Ojamaa meeskonna Rovaniemi Palloseura, vahendab Soccernet.ee.

Nullimängu teinud Teleš tõrjus seejuures ka kaks Ojamaa pealelööki. Veikkausliiga veebilehe kohaselt mängis Ojamaa aktiivselt ja sooritas veel kolm ebatäpset lööki.

Jaro sai võõralt väljakult võidu kätte tänu kahele teise poolaja väravale. Nii Teleš kui Ojamaa tegid kaasa kogu kohtumise, ründaja teenis ka kollase kaardi.

Mikk Reintami koduklubi Jyväskylä JK andis võõral väljakul Espoo Honka vastu kaks korda edu käest ning leppis lõpuks 2:2 viigipunktiga. Reintam tegi samuti kaasa 90 minutit.