Saagi tabamus ei päästnud Silkeborgi kaotusest

Kaimar Saag Eesti koondise särgis
Kaimar Saag Eesti koondise särgis Foto: Raigo Pajula

Teisipäeval Eesti koondise eest Põhja-Iirimaale värava löönud Kaimar Saag sai täna jala valgeks ka Taani kõrgliigas, kuid see Silkeborg IF-i Odense Boldklubi vastu võidule ei aidanud, vahendab Soccernet.ee.

Saag viis Silkeborgi 23. minutil juhtima, kui mängis hästi kokku Fääri saarte ründaja Christian Holstiga. Eestlane pääses kaitsjate selja taha, kust ta palli kindlalt tagumisse nurka saatis.

Teisel poolajal lasi kodumeeskond enda selja taha aga kolm palli lüüa, tänu millele OB-lt 1:3 kaotus vastu võtta tuli. Kaimar Saag tegi kaasa terve mängu.

Liigatabelis on SIF kaheksast mängust kogutud viie punktiga 12 meeskonna seas 10. kohal. OB tõusis hetkel kolmandaks.