Dmitri Kruglov.
Dmitri Kruglov. Foto: FK Rostov

Venemaa jalgpallimeistrivõistlustel avas Eesti koondislane Dmitri Kruglov oma uue koduklubi FK Rostovi ridades oma väravaarve. Rostov viigistas koduväljakul 1:1 tänavu ka Meistrite liigas mängiva Moskva CSKAga.

Kruglov oli täpne kohtumise 5. minutil, kui ta saatis palli väravasse otse karistuslöögist.

Kohtumise lõppseisu vormistas CSKA mängija Seydou Doumbia, kes oli täpne matši 65. minutil.

CSKA hoiab nüüd 47 punktiga Venemaa kõrgliigas liidrikohta. Neist ühe punktiga maha jääval Peterburi Zeniidil on üks kohtumine vähem peetud.

Rostov on 22 silmaga 13. kohal. Konstantin Vassiljevi tööandja Permi Amkar on 23 punktiga 12. positsioonil. Sergei Pareiko endine tööandja Tomski Tom on 14. kohal.

Järgmisel pühapäeval lähevad Eesti koondislaste koduklubid Amkar ja Rostov omavahel vastamisi Permis. Täna kohtub Amkar võõrsil Moskva Dinamoga.

Kruglovi ilusat tabamust saab näha siit.