Torres lõi ManU vastu värava, kui Chelsea kaotas kindlalt

Wayne Rooney väravat tähistamas.
Wayne Rooney väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel jätkab Manchester United täiseduga. Viienda vooru keskses kohtumises alistati koduväljakul 3:1 Londoni Chelsea.

Kohtumise skoori avas 8. minutil Chris Smalling, 37. minutil oli täpne Nani ja 45. minutil lõi Wayne Rooney 3:0.

Teise poolaja esimesel minutil sai tabamuse kirja Fernando Torres, kuid rohkemat Chelsea ei suutnud ning see jäi ka kohtumise viimaseks väravaks. Torresele oli see Chelsea ridades teiseks tabamuseks.

ManU võit võinuks olla veel suuremgi, kuid 57. minutil ei suutnud Rooney realiseerida penaltit.

Viie kohtumisega 15 punkti kogunud ManU kerkis nüüd Inglismaal ainuliidriks. Manchester City on 13 silmaga teine ning Chelsea 10 punktiga kolmas.