R, 22.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Politsei päästis Brasiilia jalgpallikoondislase ema inimröövlite käest

Siim Kaasik
Facebook
Comments
Taison
Taison Foto: ANDREW YATES / REUTERS

Brasiilia politsei päästis jalgpalli MMil Brasiilia koondisesse kuulunud Taisoni 58-aastase ema Rosangela Barcellos Freda inimröövlite käest.

Freda rööviti oma kodu lähistelt esmaspäeval, kui jõuguliikmed maskeerusid lillekulleriteks ning tõmbasid ta naise enne koju jõudmist autosse.

Röövi pealt näinud inimesed kutsusid kiirelt politsei ning jõuorganid leidsid pättide põgenemisauto Uruguay ja Brasiilia piiri lähistel asuvast väikelinnast Monte Bonitost.

Politsei tegi majale haarangu ning leidis Freda tooli külge kinniseotult. Operatsiooni käigus arreteeriti kolm meest ning üks naine. Üks jõuguliikmetest oli relvastatud.

«Röövlid teadsid, kellega on tegu. Üks röövlitest proovis ka relva järele haarata, kuid arvan, et ta soovis pigem põgeneda. Operatsioon möödus pigem rahulikult ning vägivallata,» ütles päästeoperatsiooni läbi viinud Rafael Lopes.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles