Laura Suur tegi San Francisco ülikooli eest debüüdi

Laura Suur
Laura Suur Foto: Mati Hiis / Õhtuleht

Laura Suur osales koos San Francisco ülikooli naiskonnaga 23. septembril USAs Ohio osariigis Toledos krossijooksuvõistlusel, kus sai 93 jooksja seas neljanda koha.

Ta läbis 4 kilomeetri pikkuse distantsi ajaga 13.28,3, olles oma naiskonna parim, vahendab Jooksuportaal.

Jooksu võitis Kate Harrison Lääne-Virginia ülikoolist 13.16,2-ga. Juunioride arvestuses kuulus Suurele teine koht.

«Laura näitas, et temast on saamas meie esijooksja. Viimasel kilomeetril ta tempo küll natuke rauges, aga siiski suutis konkurentsis püsida,» rääkis treener Helen Lehman-Winters.

Võistkondlikus arvestuses tuli San Francisco naiskond kahe tugeva Toledo ja Columbia järel kolmandaks.