Nõmme Kalju toetab abivajajaid.
Nõmme Kalju toetab abivajajaid. Foto: jkkalju.ee

Nõmme Kalju jalgpallimeeskond oli Eesti meistrivõistluste võtmas Tallinna Levadia üle üliolulist 1:0 võitu, kui Kristen Viikmäe 88. minutil müüris seistes Konstantin Nahki karistuslöögile käe ette pani.

Janar Toomet realiseeris Hiiu staadionil 2000 pealtvaataja ees penalti ja 1:1 viigiga mäng ka lõppes. Tagatipuks teenis Kalju ründaja Tarmo Neemelo minut hiljem punase kaardi. Kalju värava lõi 35. minutil Jüri Jevdokimov.

Mängu tipphetki saate vaadata SIIT.

Teistes tänastes mängudes kohtuvad FC Viljandi – Sillamäe Kalev, Narva Trans – Tartu Tammeka, Paide Linnameeskond – Lasnamäe Ajax ja FC Flora – FC Kuressaare.