Kris Ilves
Manchester City arstid tohterdamas Riyad Mahrezi.
Manchester City arstid tohterdamas Riyad Mahrezi. Foto: Michael Reaves / AFP

Inglismaa jalgpalliklubi Manchester City alistas USA-turneel peetud kontrollmängus Müncheni Bayerni 3:2, kuid kaotas ääremängija Riyad Mahrezi.

Bayern haaras juba avapoolaja keskpaigaks kaheväravalise eduseisu, kui sihile jõudsid Meritan Shabani ja Arjen Robben. Neli minutit pärast Robbeni väravat ehk 28. minutil vigastas hüppeliigest Mahrez, kelle eest käis City sellel suvel välja umbkaudu 67 miljonit eurot.

Avapoolaja esimesel minutil vähendas City kaotusseisu Mahrezi asemele mängu sekkunud Bernardo Silva. Teisel poolajal vormistasid valitsevale Inglismaa meistrile võidu Lukas Nmecha ja Silva tabamused.