Meistriliigas tundsid võidurõõmu Valga ja Pärnu

Rakvere Tarvase mängujuht Sven Pugonen (vasakul).
Rakvere Tarvase mängujuht Sven Pugonen (vasakul). Foto: Elmo Riig
Korvpalli Eesti meistriliigas said täna võidupunktid kirja Valga Welg ja KK Pärnu/Catwees.

Welg alistas Rakveres kohaliku Tarvase pingelises mängus 74:73. Võitjatele tõi Raido Roos 24 ja Veljo Vares 15 punkti. Tarvase parim oli Priit Silland 15 silmaga.

Tänases teises kohtumises oli Pärnu 86:64 üle SK Kuremaast. Pärnu klubile tõid Heigo Erm 21 ning Marko Riis 11 punkti. Kuremaa resultatiivseim oli Erik Dorbek 23 silmaga.

Tarvas – Welg mängu käik:

Welg võitis 74:73.

Kolmanda veerandaja järel juhib Welg 58:55. Welgile on Raido Roos toonud 17 punkti.

Teise veerandaja järel juhib Tarvas 34:32. Tarvasele on Priit Silland toonud 9 silma.

Esimese veerandaja järel juhib Tarvas 27:14. Tarvasele on Priit Silland toonud 6 ning Weljele Richard Anderson samuti 6 punkti.

Kuremaa – Pärnu mängu käik:

Pärnu võitis 86:64.

Kolmanda veerandaja järel juhib Pärnu 56:49. Heigo Erm on Pärnu klubile toonud 12 punkti.

Teise veerandaja järel juhib Pärnu 38:28. Pärnule on Heigo Erm toonud 10 punkti.

Esimese veerandaja järel on seis 18:18. Kuremaa poolel on Ando Tagamets visanud 10 ning Pärnul Heigo Erm 7 silma.