Superhoos Ibrahimovic vajas kübaratriki vormistamiseks 24 minutit

Zlatan Ibrahimovic
Zlatan Ibrahimovic Foto: Chris Carlson / AP

Endine Rootsi jalgpallikoondise ründaja Zlatan Ibrahimovic lõi Los Angeles Galaxy 4:3 võidumängus kodus Orlando City üle kolm väravat ja andis ühe resultatiivse söödu.

36-aastane Ibrahimovic vajas kolme värava viimistlemiseks 24 minutit, olles täpne 47., 67. ja 71. minutil. «Oleksin pidanud veel paar väravat lööma, kuid olin liiga väsinud,» lausus MLSis esimese kübaratriki teinud Ibrahimovic.

Kolmel korral kaotusseisust välja tulnud Galaxy on punkte korjanud üheksas järjestikuses kohtumises ning kerkinud MLS-i Läänekonverentsis kolmandale kohale. Ibrahimovic on tänavu väljakul käinud 17 korda ja löönud nendes mängudes 15 väravat.