Endine Liverpooli mängija: Liverpooli lahutab tiitlivõidust kaks head mängijat

Liverpoolis on palju noori andekaid mängumehi, kuid Charlie Adam usub, et tiitlivõiduks oleks vaja soetada veel mõni kogenum mängija.

FOTO: Bob Leverone / AFP

Endine Liverpooli kaitsja Charlie Adam usub, et Liverpool on vägagi suurepärase klassiga meeskond, kuid Inglismaa kõrgliiga võitmiseks oleks meeskonda vaja juurde ühte või kahte suurepärast mängijat.

Jürgen Klopi juhitud meeskond lõpetas eelmisel hooajal liiga neljandal kohal. Uueks hooajaks on Klopp meeskonda toonud mitmeid uusi mängijaid, kulutades selle peale 180 miljonit eurot. Lisaks sellele ostsid nad eelmise hooaja keskel uue keskkaitsja Virgil van Dijki 80 miljoni euro eest.

Adami arvates oleks vaatamata sellele vaja meeskond ka teist uut keskkaitsjat, et Liverpool suudaks tiitlikatsja Manchester Cityga rinda pista. «Siiani on Liverpool üleminekuturul teinud suurepärast tööd,» kiitis Adam meeskonna otsuseid BBC-le.

«Siiski on Liverpool minu arvates ühe või kahe uue mängija kaugusel sellest, et võita Inglismaa liiga tiitel. Klopp on lisanud kooseisule kõvasti kvaliteeti ning ma usun siiani, et meeskonda peaks tooma ka teise keskkaitsja, et seda kvaliteeti veelgi tõsta,» rääkis Adam.

«Nad ostsid Shaqiri, kes suudab puhkust vajavat Salahi väga hästi asendada. Lisaks sellele on Daniel Sturridge tulemas tagasi meeskonda. Kui ta suudab nüüd terve püsida, võiks tema samuti meeskonda hästi sobida ja kvaliteedile kaasa aidata,» rääkis Adam.

«Ka väravavahiga oli viimastel aastatel tõeline probleem, aga õnneks Klopp nägi probleemi ning tõi vägeva asenduse. Alisson suudab kindlasti meeskonnale tuua oma imeliste oskustega kuus kuni kaheksa punkti. Selline väravavaht vabastab pingest ning lisab enesekindlust,» lausus Adams.

Tagasi üles