Barcelona komistas taas tuttava rivaali otsa, ManU lõi Reali

AS Roma tähistamas Meistrite liiga edasipääsu
AS Roma tähistamas Meistrite liiga edasipääsu Foto: Andrew Medichini/AP

Itaalia jalgpalliklubi AS Roma alistas sõpruskohtumises Barcelona 4:2. Samad meeskonnad kohtusid ka aasta alguses Meistrite liiga veerandfinaalis ning ka seal olid paremad itaallased.

Roma väravad lõid Stephan El Shaarawy 34., Alessandro Florenzi 78., Bryan Cristante 83. ja Diego Perotti penaltist 86. minutil. Hispaanlaste poolelt olid täpsed Rafina 5. ja Malcom 49. minutil.

Kaotuse pidi vastu võtma ka teine Hispaania suurklubi Madridi Real, kes jäi 1:2 alla Manchester Unitedile. Inglaste tabamuste eesti hoolitsesid Alexis Sanchez 18. ja Ander Herrera 27. minutil. Reali auvärava lõi Karim Benzema 45.+3. minutil.

Lisaks Manchester Unitedile oli Inglismaa klubidest võidukas ka Tottenham Hotspur, kes sai Georges-Kevin N’Koudou 47. minuti tabamusest 1:0 jagu AC Milanist.