Bayerni president kritiseeris Juventust: nii palju raha 33-aastase mängija eest?

Cristiano Ronaldo.

FOTO: Ueslei Marcelino / REUTERS

Müncheni Bayerni president Karl-Heinz Rummenigge kritiseeris Juventust, kuna Itaalia klubi ostis endale 112 miljoni euro eest 33-aastase Cristiano Ronaldo.

«Ronaldo? Ma olin üllatunud, et Andrea Agnelli otsustas tema järele minna, kuid Juventuse vaatevinklist on sellel tehingul isegi mõtet. Itaalia jalgpall on viimastel aastatel oma positsiooni kaotanud, kuid meie ei investeeriks nii suurt summat mitte kunagi 33-aastasesse mängijasse,» ütles Rummenigge.

Bayern on ise sel suvel kulutanud vaid 19 miljonit eurot. Rummenigge hinnangul ei pea edu tingimata rahaga ostma. Näitena tõi ta Madridi Reali, kes pole viimastel aastatel kuigi palju kulutanud, ent on võitnud kolm järjestikust Meistrite liigat.

Tõsi on ka asjaolu, et mängijate hinnad on viimastel aastatel kosmiliselt tõusnud. Bayerni president viitab näpiga kahele süüdlasele. «Süüdi on Manchester City ja Paris Saint-Germain. Meistrite liiga pärast pole mõtet hulluks minna. Vaadake, mida on Madridi Real viimastel aastatel saavutanud. Seda praktiliselt ilma raha kulutamata. Ka meie filosoofia on sarnane,» ütles Rummenigge.

Tagasi üles