Nõmme Kalju kaotas Tallinna Kalevi vastu taas punkte

Kalju ründeliider Rimo Hunt (paremal) ja uue põlvkonna talent Alex Matthias Tamm. Foto: Tairo Lutter

Jalgpalli Premium liiga 21. voorus tegi tabelijuht Nõmme Kalju kodus 1:1 viigi Tallinna Kaleviga.

Külalised asusid kohtumist 26. minutil talvel Kaljus testimisel käinud Kevin Rääbise väravast juhtima, võõrustajatele tagas viigipunkti 79. minutil vahetusest väljakule pääsenud Rimo Hundi tabamus 83. minutil.

Kalju on tänavu varemgi Kaleviga hädas olnud. Kui avaringis võeti 3:0 võit, siis teises ringis tehti 2:2 viik. See oli ka viimane kord, kui Kalju oli punkte kaotanud, sest pärast viiki võideti viis kohtumist järjest.

Siiski pole Kalju koos eelmise hooaja lõpuga kaotanud 24 mängu järjest ning seni oli Kalju kõik kodukohtumised võitnud.

Kalju juhib turniiritabelit 51 punktiga, kuid teisel kohal olev tiitlikaitsja Tallinna Flora jääb kahe vähempeetud mängu juures maha kuue silmaga. Kalev hoiab 19 silmaga seitsmendat positsiooni.