Valitsev Eesti meister kaotas Meistrite liigas võtmemängu

Pärnu rannastaadion, jalgpall, naiste meistriliiga, Pärnu JK, FC Flora
Pärnu rannastaadion, jalgpall, naiste meistriliiga, Pärnu JK, FC Flora Foto: Gertrud Alatare/

Bosnia ja Hertsegoviinas toimuval jalgpalli naiste Meistrite liiga turniiril kaotas Pärnu JK 1:3 Vllazniale.

Anastassia Grazõna Stšerbatšenia viis pärnakad 12. minutil juhtima, kuid Albaania klubile tagasid võidu 18., 48. ja 80. minuti tabamused.

Teises teise vooru kohtumises sai Sarajevo 5:0 jagu Agarista-SS Anenii Noist. Kahe vooru järel on Sarajevol täisedu kuus, Pärnul ja Vllaznial kolm ning Agaristal null punkti. Otsustavas matšis on Pärnu vastaseks Sarajevo.

Meistrite liiga 1/16-finaali pääsevad valikgruppide võitjad ning lisaks kümne grupi peale kokku kaks parimat teise koha omanikku.