Kurikuulus LaVar Ball ülbitses LeBron Jamesi aadressil

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Los Angeles Lakersi korvpalluri Lonzo Balli sõnakas isa LaVar Ball.

FOTO: Liusjenas Kulbis / AP

Maailma parimaks korvpalluriks peetav LeBron James liitus oktoobris algava NBA hooaja eel Los Angeles Lakersiga. Selle ridadesse kuuluva Lonzo Balli isa LaVari sõnul on aga meeskonna suurim staar jätkuvalt tema poeg.

LaVar Ball on oma kontrollimatu suuvärgi poolest (kuri)kuulus ning raadiosaates The Cruz Show läks kõik nii, nagu arvata võis. «Võib ju igasugust juttu ajada, aga me teame, kuidas on asi tegelikult. Nagu ma ütlesin - Lonzo ei läinud Clevelandi, vaid LeBron tuli Los Angelesesse. Meie olime juba siin!»

Lisaks teatas LaVar, et mitte ainult pole Lakers endiselt tema poja Lonzo, mitte LeBroni meeskond, vaid arvas ka, et Jamesi Lakersisse saabumise põhjus oli võimalus mängida ühes meeskonnas Lonzoga. Samuti kinnitas LaVar, et kolmekordne NBA meister James ei suuda tema pojale - alustab oma teist profihooaega - korvpalli kohta mitte midagi õpetada.

33-aastane James sõlmis 9. juulil Lakersiga nelja-aastase lepingu, mille kohaselt teenib ta selle aja jooksul palka 154 miljonit dollarit.

Tagasi üles