Lewandowski kübaratrikk tõi Müncheni Bayernile hooaja esimese tiitli

Aleks Lesk
Soccer Football - German Super Cup - Eintracht Frankfurt v Bayern Munich - Commerzbank-Arena, Frankfurt, Germany - August 12, 2018   Bayern Munich's Robert Lewandowski celebrates winning the German Super Cup with the trophy   REUTERS/Ralph Orlowski    DFL regulations prohibit any use of photographs as image sequences and/or quasi-video
Soccer Football - German Super Cup - Eintracht Frankfurt v Bayern Munich - Commerzbank-Arena, Frankfurt, Germany - August 12, 2018 Bayern Munich's Robert Lewandowski celebrates winning the German Super Cup with the trophy REUTERS/Ralph Orlowski DFL regulations prohibit any use of photographs as image sequences and/or quasi-video Foto: Ralph Orlowski / Reuters

Nagu mujalgi maailmas mängiti enne liigamängude algust välja hooaja esimene tiitel, milleks oli Saksamaa superkarikas. Müncheni Bayern võitis Frankfurti Eintrachti kindalt 5:0.

Bayerni meeskonna kangelaseks kujunes 29-aastane poolakas Robert Lewandowski, kes esimesel poolajal suutis lüüa kaks väravat. Mõlemad väravad sündisid tsenderdustest, mille Bayerni ründaja peaga väravasse suunas.

Teisel poolajal jätkas Lewandowski sealt, kus ta esimesel poolajal pooleli jäi ja 55. minutil vormistas ta oma kübaratriki. Kingsley Coman ja Thiago Alcantara lisasid pärast seda veel kaks väravat ja nii oligi Müncheni võistkond hooaja esimese tiitli enda valdusesse saanud.

Bayerni jaoks oli see väikene revanš pärast eelmise aasta karikafinaali, kus nad Frankfurti meeskonnale ootamatult 1:3 kaotasid.

Bayerni meeskonna esimene liigamäng leiab aset 24. augustil, kui võõrustatakse Hoffenheimi võistkonda. Enne seda mängivad nad 18. augustil ära ka Saksamaa karikavõistluste esimese ringi kohtumise.