Superkarikas tõstis Tallinna hotellide hinnad kahekordseks

Radisson

FOTO: Erakogu

Tallinnas toimuva jalgpalli UEFA Superkarikaga seoses on pealinna hotellikohtade hind oluliselt tõusnud.

Ligi pool aastat enne 2018. aasta Superkarika toimumiskoha avalikustamist käis Tallinnas UEFA delegatsioon, mis valis välja kokku 6 hotelli - meeskondadele, UEFA töötajatele, sponsoritele, koostööpartneritele ning ajakirjanikele. Kokku tähendas see 600 tuba Tallinna parimates hotellides.

«Tallinna hotellide hinnad on vahemikus 13.-16. august oluliselt kallimad - lausa 2 kuni 2,5 korda kallimad - kui tavaliselt samal ajal ning see on seotud sellega, et linna külastavad maksujõulised külalised, kes tulevad siia tellimuslendudega ning on nõus majutuse eest maksma rohkem kui augustikuus Tallinna külastav turist,» rääkis Radisson Blu Sky hotellijuht Vitali Makejev.

«Lisaks maksujõulisele külalisele annab Superkarikas Tallinnale suurepärase PR-võimaluse eriti just Hispaania turul. Ainuüksi Madridi Real tõi siia 20-liikmelise filmigrupi, kelle ülesandeks on tutvustada nii meeskonna ettevalmistusi tähtsaks mänguks kui ka kohta, kus see mäng toimub. Tänu Superkarika finaalile tekkis huvi Tallinna vastu ka väga eksootilistes sihtkohtades, kus meil on raske ning kallis oma sihtkohta turundada, eelkõige Lõuna-Ameerika,» lisas Makejev.

15. augustil peetavas UEFA Superkarika mängus kohtuvad UEFA Meistrite liiga valitsev võitja Madridi Real ja UEFA Euroopa liiga värske tšempion MAdridi Atlético. Tegemist on Euroopa klubijalgpalli ühe tähtsaima matšiga, mida jälgib otseülekande vahendusel ligi 50 miljonit inimest. Tallinn võõrustab erilist matši Eesti vabariigi juubeliaastal.

Tagasi üles