Sergei Zenjov (paremal) Lvivi Karpatõ särgis.
Sergei Zenjov (paremal) Lvivi Karpatõ särgis. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise ründaja Sergei Zenjovi koduklubi Lvivi Karpatõ alistas Ukraina karikavõistlustel 1:0 Harkivi Metallisti.

Kohtumise ainsa värava lõi serblane Ivan Milosevic mängu 59. minutil. Zenjov tegi kaasa terve kohtumise.

Kui Karpatõ on alustanud Ukrainas hooaega tagasihoidlikult ja tabelis ollakse alles 14. kohal, siis Metallist hoiab praegu meistrivõistlustel teist kohta.

Samal ajal mängib Metallist edukalt ka Euroopa liigas, kus G-alagrupis hoitakse Ragnar Klavani tööandja AZ Alkmaari ees esikohta.

Karpatõ jõudis tänu võidule veerandfinaali, kus tema vastane veel teada ei ole. Kaheksandikfinaalis läksid omavahel vastamisi ka Ukraina tuntuimad klubid Donetski Šahtar ja Kiievi Dinamo, Šahtar võitis kohtumise 3:2.