K, 7.06.2023

Järelvaadatav: kuidas Eesti võrgufännid Läti pealinna vallutavad?

Postimees Sport
Facebook Twitter
Comments

19. augustil Riga Arenal toimuvale Eesti - Läti Euroopa meistrivõistluste valikmängule eelneb Riia kesklinnas võrkpallifännidele mõeldud meelelahutusprogramm, kus astuvad üles teiste hulgas Justament, Genka ja Paul Oja ning TTÜ meeskoor.

Eesti - Läti võrkpallimatš ja sellele eelnev Eesti artistide meelelahutusprogramm Riia kesklinnas toimuvad Eesti Vabariik 100 ürituste raames. 

Eesti meeste võrkpallikoondis alustab 2019. aasta Euroopa meistrivõistluste valikturniiri 19. augustil võõrsil mänguga Läti vastu. Kohtumise teeb eriliseks fakt, et Läti koondise peatreeneriks on endine Eesti rahvusmeeskonna juhendaja Avo Keel ja see mäng on tema jaoks esimene kord Eesti vastu treenerina tegutseda. Kell 19 Riga Arenal algavat mängu saab vaadata ka Postimehe ja Kanal 12 otseülekande vahendusel.

Eestist on Riiga sõitmas hinnanguliselt 2000-3000 võrkpallisõpra. Selleks, et päev lõunanaabrite pealinnas meeleolukalt sisustada, korraldab Eesti Võrkpalli Liit koostöös Eesti Vabariik 100 korralduskomiteega 19. augusti päeval Riia kesklinnas Eesti võrkpallifännidele mõeldud meelelahutusürituse, kus astuvad lavale erinevad Eesti artistid. Ürituse toimumispaik on Origo Summer Stage, mis asub Riia kesklinnas Stockmanni kaubamaja esisel platsil. Kell 16 näitab eestlaste tantsu ja tralli põgusas otselülituses ka Postimees.

Eesti fännilava kava 19. augustil:

Kell      14:30   Algus

            15:00   Olavi Otepalu Bänd

            15:30   Võrkpallibänd "Vollid"

            15:45   Genka & Paul Oja

            16:15   Justament

            16:50   TTÜ Meeskoor

            17:00   Stardib TTÜ Meeskoori juhtimisel fännirongkäik Riga Arenale

Päevajuht on armastatud spordikommentaator Kalev Kruus. Üritus on huvilistele tasuta.

18. augustil toimub Riias Skonto staadionil suur rahvusvaheline harrastajate võrkpalliturniir Lido VolleFest, kus osaleb umbes 100 võistkonda Eestist ja Lätist. 19. augusti hommikul alustab sealsamas rahvusvaheline noorteturniir Kinder+ Sport VolleFest, kuhu oodatakse mängima 600 last.

Samal nädalavahetusel toimuvad Riia linna päevad, mis tähendab et Läti pealinnas leidub lisaks võrkpallile põnevat tegevust ja meeleleahutust terveks pikaks nädalavahetuseks.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles