Red Bulli pealik: Gasly on üks huvitavamaid noori sõitjaid kogu maailmas

Christian Horner

FOTO: XPB / XPB Images/Press Association Images

Eile teatas Red Bulli meeskond, et uuel hooajal hakkab nende võistkonnas Daniel Ricciardo kohta asendama 22-aastane talendikas Pierre Gasly, kes oma debüüdi vormel 1 sarjas tegi vähem kui aasta aega tagasi. 

«Sellest ajast peale, kui Pierre tegi esimesed sammud vormel 1 sarjas vähem kui aasta tagasi, on ta uskumatult palju arenenud. Ta on tõestanud oma talenti ja Red Bull on sellesse uskunud juba alates tema karjääri algusest,» rääkis Red Bulli pealik Christian Horner.

«Tema esinemised Toro Rosso meeskonnas oma esimesel täispikal hooajal vormel 1 sarjas on teinud temast ühe huvitavama noore sõitja kogu autospordis. Me ootame väga, et Pierre tuleks meie meeskonda oma hea suhtumise ja suurepärase kiirusega,» rääkis Horner.

Hetkel on Horneri sõnul eesmärk sel hooajal keskenduda parimatele tulemustele, mida võimalik viimase üheksa etapiga saavutada on. Siis lõpetatakse ka koostöö Renault'ga ning uuest hooajast sõidetakse Honda jõuallikatega.

«Meie peamine eesmärk on hetkel siiski keskenduda sellele hooajale, kuid samas pean tunnistama, et ootan juba põnevusega seda, mida Pierre ja Max uuel hooajal koos korda hakkavad saatma,» lausus Horner.

Tagasi üles