Siim Kaasik
Andres Iniesta ja Fernando Torres.
Andres Iniesta ja Fernando Torres. Foto: twitter

Hispaania jalgpallur Fernando Torres lõi Jaapanis oma uue koduklubi Sagan Tosu eest debüütvärava. Kusjuures, debüütvärav sündis teise Hispaania jalgpalluri Andres Iniesta koduklubi Kobe Visseli vastu.

Nii Torres kui Iniesta sekkusid Jaapani karikavõistluste veerandfinaalmängus platsile teisel poolajal. Selleks ajaks, kui Torres murule jooksis, oli Sagan Tosu mängu juba 2:0 juhtimas. Torrese värav sündis 84. minutil.

«See on normaalne, et uue klubiga liitumisel on vaja kohanemiseks aega,» ütles Torres pärast mängu. Debüütvärava löömiseks kulus hispaanlasest ründajal kaheksa mängu ja 628 minutit.