VAR päästis Barcelonale üleminutitel kolm võidupunkti

Siim Kaasik
Jordi Alba.
Jordi Alba. Foto: SERGIO PEREZ / REUTERS

Hispaania jalgpalli kõrgliigas teenis raske võidu tiitlikaitsja Barcelona, kes alistas uustulnuka Real Valladolidi 1:0. Sealjuures tuleb Barcelonal kolme võidupunkti eest tänulik olla VAR-ile.

Barcelona asus võõrsil peetud kohtumist juhtima 57. minutil, kui värava lõi Ousmane Dembele. Kümme minutit enne mängu lõppu lõi Barcelona ründaja Luis Suarez värava, ent oli suluseisus ning tabamust ei loetud.

Valladolid jätkas võitlemist ning mängu üleminutitel jõudis Keko sihile, kuid videokordus näitas, et mängija oli napilt suuseisus ning värav tühistati.

Barcelona on Hispaania kõrgliigas kahe mänguga teeninud 6 punkti ning on liigatabeli liider. Valladolidile oli eilne kaotus kõrgliigas esimene, avavoorust teenitud viigipunktiga hoitakse tabelis 15. kohta.