Ehmatusest üle saanud Real sai olulise võidu, väikeklubi jätkab muljetavaldavat seeriat

Merili Luuk
Gareth Bale väravat tähistamas
Gareth Bale väravat tähistamas Foto: ALBERT GEA / REUTERS

Madridi Real jätkab Hispaania meistriliigas võidulainel, kui koduväljakul alistati kaotusseisust 4:1 Girona.

Borja Garcia 16. minutil löödud väravale tuli esimene vastus 39. minutil, kui Sergio Ramos realiseeris penalti. Reali võidu kindlustasid Karim Benzema kaks väravat ning Gareth Bale'i tabamus. Bale'i jaoks oli see ühtlasi tema klubikarjääri 150. värav.

Siiski on Girona La Ligas ainuke meeskond, kes suutnud eelmise hooaja algusest Realile rohkem kui kuus väravat lüüa.

Liigatabelis on nii Madridi Realil kui Barcelonal kuus punkti. Nende selja taga jätkavad Sevilla, Espanyol, Real Sociedad ja Madridi Atletico nelja punktiga. Espanyol alistas eile 2:0 Valencia, Sevilla viigistas 0:0 Villarrealiga.