Postimehe video: Borussia korraldas Punaste Pullide kulul vägeva väravaralli

Ott Järvela
, sporditoimetuse juht

Saksamaa jalgpalli Bundesliga avavooru viimases kohtumises võõrustas Dortmundi Borussia 80 365 pealtvaataja ees RB Leipzigi meeskonda ja võitis 4:1, kuigi jäi juba kohtumise 1. minutil kaotusseisu.

Borussia viigistas 20 minutit hiljem, kui täpne oli Mahmoud Dahoud ja asusu juhtima 40. minutil, kui omavärava lõi Punaste Pullide hüüdnime kandva Leipzigi poolkaitsja Marcel Sabitzer. 43. minutil tegi Belgia koondislane Axel Witsel seisuks 3:1 ja 90+1. minutil Marco Reus 4:1.

Kuna tegu oli Bundesliga avavooru ülekaalukaima võiduga, tõusis Borussia tabeli liidriks ning Leipzigi osaks on viimane koht.