Austraalia kõrgliiga meeskonna treener kritiseerib Bolti: ta võtab võimaluse noortel areneda

Usain Bolt Central Coast Marinersi treeningul

FOTO: STRINGER / REUTERS

Austraalia kõrgliiga meeskonna Adelaide'i Unitedi peatreener Marco Kurz kritiseerib Central Coast Marinersi otsust tuua meeskonda Usain Bolt.

«Hetkel toimub Austraalia jalgpalli kõrgliiga arendamine läbi selle, et siia kaasati Usain Bolt. Minu arvates tuleks liigat arendada kvaliteedi tõstmisega. Kui siia tuua mängima mõni staarmängija, siis ta peaks olema kõrgema kvaliteediga kui kohalikud mängijad. Ma ei ole kindel, kas Bolt seda on,» rääkis Kurz Austraalia väljaandele the Advocate.

«Kui see on kõik vaid selleks, et tuua staadionile natukene rohkem rahvast, siis ma ei arva, et see on õige tegu. Minu arust peaks olema eesmärk noorte austraallaste arendamine, mitte sprinterite toomine nende positsioonidele,» rääkis Kurz.

Vaatamata sellele lausus Kurz, et ootab huviga mida 8-kordne olümpiavõitja jalgpalliväljakul korda suudab saata: «Ta peab kindlasti midagi oskama. Loomulikult on ta väga kiire, aga ma ei ole kindel, kui hea ta palliga mängides on. Tean teda siiski sprinteri mitte jalgpallurina.»

Tagasi üles