Jarmo Ahjupera
Jarmo Ahjupera Foto: Liis Treimann

Györi ETO ründaja Jarmo Ahjupera lõi Ungari kõrgliigas 3:2 võidumängus Sander Puri klubi Papa Lombardi vastu kohtumise esimese värava, vahendab Soccernet.ee.

Ahjupera viis koduplatsil mänginud ETO juhtima 25. minutil, lüües enda hooaja neljanda värava. Seejuures sai ta jala valgeks juba teist mängu järjest.

62. minutiks asus ETO 3:0 juhtima ning kuigi Papa lõi seejärel kaks väravat tagasi, ei suutnud nad kodumeeskonna võitu enam väärata.

Ahjupera tegi kaasa kogu kohtumise. Puri sekkus vahetusest 69. minutil, mil Papa kaotusnumbriteks olid 1:3.

ETO tõusis tabeli tipus Vjatšeslav Zahovaiko klubiga Debrecen võrdsetele punktidele, aga Debrecenil on selle vooru kohtumine veel pidamata. Neli mängu järjest kaotanud Papa on 10. kohal.

Vaata väravat SIIT! (Väravat näeb alates 0:50st)