Loris Karius
Loris Karius Foto: ANDREW YATES / REUTERS

Liverpoolist Türgi kõrgliigasse Istanbuli Besiktasesse laenule saadetud väravavaht Loris Karius jätkas Türgis mängides piltlikult öeldses sealt, kus ta pooleli jäi – esimeses kohtumises eksis ta väravas seistes taas.

Nimelt oli Besiktas mängu Bursaspori vastu läinud Ryan Pabeli väravast 51. minutil juhtima ja Kariuse meeskonna jaoks tundus olukord olevat kontrolli all. Pigem mängu domineerinud Besiktas andis siiski lõpus mänguohjad pigem Bursasporile.

Pealtnäha süütust olukorrast sai Bursasport palli kasti toimetada, mida Karius selgsetul põhjusel püüdma läks, kuhu ta aga selgelt ei jõudnud ja nii sai 86. minutil Diafra Sakho mänguseisu viigistada. Mäng lõppeski seisuga 1:1, mis tähendas, et Kariuse eksimus läks Besiktasele maksma kaks väga vajalikku punkti.