Laura Suur aitas San Fransisco ülikooli USA meistrivõistlustele

Laura Suur
Laura Suur Foto: Mati Hiis / Õhtuleht

Laura Suur võistles 12. novembril USA lääneregiooni ülikoolide krossijooksu meistrivõistlustel, kus sai San Francisco ülikooli parima esindajana üldarvestuses 25. koha, vahendab Jooksuportaal.

Suur läbis 6 kilomeetri pikkuse distantsi ajaga 20.55. Jooksu võitis Jordan Hasay Oregoni ülikoolist 19.44-ga.

Ülikoolidest osutus parimaks Washington. Teise koha sai Arizona ülikooli naiskond. Nemad kaks pääsesid otse 21. novembril toimuvatele ülikoolide üleriigilistele krossijooksu meistrivõistlustele (NCAA).

Kokku osales lääneregiooni krossijooksu meistrivõistlustel 219 jooksjat 33 ülikoolist.