Konstantin Vassiljev: mängu alguse magasime lihtsalt maha
Koondise kapten räägib videointervjuus ka enda üllatamisest

Rahvuste liiga avamängus Kreekaga Eesti jalgpallikoondise kaptenina väljakule viinud Konstantin Vassiljev kahetses, et 0:1 kaotusmängu alguses Kreekal liiga vabalt lustida lubati.

«Alguse magasime lihtsalt maha ja Kreeka näitas kvaliteeti. Passiivsus läks meile päris kalliks maksma,» lausus Vassiljev pärast mängu otsekoheselt. «Me ei leidnud kaitses õigeid käike, kuidas Kreeka rünnakud kinni panna. Pärast väravat hakkasime neid kõrgemalt pressima ja mäng kohe muutus.»

Esimese poolajal lõpus ja teisel näitas Eesti igati lõbusat ja lootusrikkast jalgpalli, ent see teadmine Vassiljevit ei lohutanud. «Aitab küll juba nendest ilusatest kaotustest! Parem saame vahelduseks mõne koleda võidu,» lausus ta.

Paljudele valmistas Vassiljev üllatuse, et olematu korralikul tasemel mängupraktikata 90 minutit rassida jaksas. Seda enam, et ta liigutustes oli märgata vana head klassi.

«Valmistasin endale positiivse üllatuse,» tunnistas kogenud poolkaitsja. «Väga hea, et koondises kohe mulle see võimalus anti. Arvatavasti on midagi mu sees siiski veel olemas.»

Tagasi üles
Back