Suure spordientusiastina oli Tallinna maratoni poolmaratonis stardis ka Eesti president Kersti Kaljulaid, kes sai 929. koha. Enne ise jooksurajale asumist andis president hommikul kell 9 stardi täispikal maratonil osalenud jooksjatele.

Kaljulaidi enda lõpptulemus oli ühest aspektist (lõppkoht) mullusest tugevam, teisest (lõppaeg) natukene nõrgem. Nimelt saavutas president Kaljulaid 2017. aastal Tallinna maratoni poolmaratoni distantsil 1012. koha netoajaga 1:50.13, olles naiste arvestuses 160. ja oma vanuseklassis (N45) 13.

Tänavu jäi Kaljulaid mullusele netoajale 27 sekundiga alla (tulemus 1:50.44), aga saavutas parema koha nii üldarvestuses (929.) kui ka naiste seas (158.). Enda vanuseklassis (N45) oli Kaljulaid 18.