Rahvuste liiga: Prantsusmaa pikendas võiduseeriat Hollandi üle, Küpros üllatas Sloveeniat

Rahvuste liiga: Prantsusmaa - Holland.
Rahvuste liiga: Prantsusmaa - Holland. Foto: / imago/Pro Shots

Euroopa jalgpalli Rahvuste liiga A-divisjonis teenis esimese võidu valitsev maailmameister Prantsusmaa, kes alistas koduväljakul Hollandi 2:1. Prantsusmaa asus kohtumist 14. minutil Kylian Mbappe väravast juhtima, kuid Ryan Babel seadis 67. minutil viigi majja. Prantsusmaa sangariks kerkis Olivier Giroud, kes jõudis sihile 75. minutil. Seega on viimased viis Prantsusmaa ja Hollandi vahelist lahingut lõppenud prantslaste võiduga. Päeva suurima üllatuse sepistas C-divisjonis mängiv Küpros, kes alistas koduväljakul Sloveenia 1:0. Lisaks sai Bulgaaria mõnevõrra üllatuslikult C-divisjonis 1:0 jagu Norrast. Kõik tulemused nähtavad allpool.

Tulemused:

A-divisjon

• Prantsusmaa – Holland 2:1 (14. Kylian Mbappe, 75. Olivier Giroud - 67. Ryan Babel)

B-divisjon

• Ukraina – Slovakkia 1:0 (80. pen Andri Jarmolenko)
  • Taani – Wales 2:0 (32., 63. pen Christian Eriksen)

C-divisjon

• Bulgaaria – Norra 1:0 (59. Radoslav Vasilev)
  • Küpros – Sloveenia 2:1 (54. Pieros Sotiriou, 89. ov Petar Stojanovic - 54. Robert Beric)